Výhody

Maximalizace počtu konverzí na webové stránce 'Maximalizace efektivity reklamních činnosti Maximalizace prodeje Optimalizace nákladů na reklamní činnosti

Action Booster

S plným přístupem k platformě OnAudience.com - největší evropská databázi na téma digitální společnosti, jsme nejen schopni popsat návštěvníky na stránce zákazníka, ale také na celém internetu najít lidi s podobným profilem, a tím výrazně zvýšit počet zákazníků, a v důsledku toho také prodej.

Nabízíme partnerům komplexní servis, který zahrnuje pravidelné sledování návštěvnosti na webové stránce s cílem segmentace skupin uživatelů při použití pokročilých ekonometrických modelů. Modelování umožňuje pokročilý výběr uživatelské cílové skupiny internetových uživatelů, kteří budou konvertovat (podniknou kroky požadované majitelem stránek, např. vyplňí formuláře, nakoupí, atd.) mnohem více než dříve.

Audience Network budeme provádět v rámci Action Booster komplexní reklamní činnosti související se získáním vysoce konverzní návštěvnosti vašich stránek. Díky tomu si může zákazník vydělat více za každou investovanou korunu.

Schéma

Etapa 1
Etapa 1

Vložení kódů na stránku zákazníka

Etapa 2
Etapa 2

Analýza návštěvnosti

Etapa 3
Etapa 3

Segmentace zákazníků a extrapolace

Etapa 4
Etapa 4

Realizace kampaní (také ve výkonnostním modelu)

Podívejte se jak jsme pomocí Action Booster
zvýšili prodeje!

Action Booster<br>pro zákazníka z automobilového odvětví

Action Booster
pro zákazníka z automobilového odvětví